Goście Erasmus+ w UPP (pracownicy)

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu co roku gości wielu nauczycieli akademickich i pracowników zagranicznych uczelni partnerskich. Zagraniczni nauczyciele prowadzą zajęcia dla naszych studentów, a przy okazji zachęcają do odwiedzenia swoich uczelni macierzystych. Pracownicy odbywają szkolenia w Jednostkach UPP, mając dostęp do laboratoriów czy korzystając ze sprzętu i różnych urządzeń naszej Uczelni. Ich wizyty są często inspiracją do szerszej współpracy z uczelniami partnerskimi. Odkąd powstała Strefa relaksu Erasmus+, miłą tradycją stało się wspólne zdjęcie gości z ich opiekunami z UPP przy mapie świata.

Ponadto relacje z mobilności nauczycieli i pracowników z uczelni partnerskich UPP można zobaczyć i przeczytać również na stronie głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu:

17-21.10.2022 goście z ALGIERII